Zostań fanem Poomoc.pl zamknij
Poomoc.pl


Wszystkie Klikacze
Poomoc.pl - Klikaj i Pomagaj Codziennie

Poomoc.pl to portal realizujący akcje własne wsparcia oraz promujący polskie programy typu "klikaj i pomagaj". Witryna powstała w 2009 roku i skupia na swojej głównej stronie pomocowe programy charytatywne typu „klikaj i pomagaj”. Dodatkowym atutem portalu jest wyszukiwarka Google, dzięki niej można śmiało ustawić Poomoc.pl jako stronę startową. Pomaga to pamiętać o codziennych kliknięciach Nasi odwiedzający to osoby lubiące pomagać, odwiedzają Poomoc.pl i klikają regularnie. Dzięki ich kliknięciom zrealizowanych zostało już wiele akcji pomocowych takich jak dożywianie dzieci, pomoc bezdomnym, pomoc zwierzętom.

Od 2011 odwiedzający Poomoc.pl pomagają także w dwóch rozpoczętych przez nas inicjatywach. Dzięki nim mamy już na koncie spełnione marzenia oraz przekazane do schroniska wsparcie. Akcje o których mowa to Balonik, którego zadaniem jest spełnianie marzeń chorych dzieci oraz „Pełna Miska dla Schroniska”, w ramach której przekazujemy materialne wsparcie schroniskom dla bezdomnych zwierząt.


Najnowszą akcją jest DobryKlik.pl, który pomaga realizować różne cele charytatywne. Akcja powstała w 2012 roku i jest przygotowywana we współpracy z portalem Siepomaga.pl. Tutaj podobnie jak w innych programach aby pomóc wystarczy codziennie kliknąć. Nowością jest możliwość bezpośredniego wsparcia zbiórki, poprzez dokonanie dobrowolnej wpłaty korzystając z bezpiecznych płatności internetowych.


Dobro zawsze wraca! Warto pomagać :)Więcej:

Polityka prywatności w trakcie tworzenia

Administratorem strony jest:

Macre - creative design and ideas

ul. Marii Konopnickiej 2-16
45-004 Opole
NIP: 7542864427
REGON: 160376066